Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč :::

Hotel Lázeňský léčebný dům Bezruč / Jeseník-Lázně

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě.

Ubytování Hotel Bezruč :
Nově zrekonstruovaná budova lázeňského léčebného domu BEZRUČ disponuje kapa­citou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jedno­lůžkových pokojích.

Vybavení pokojů : Na pokojích je koupelna s vanou nebo sprchou, fénem a WC, TV-SAT, telefon a minibar. Převážná většina pokojů  má balkon s jedinečným výhledem na celé horské panoráma Hrubého Jeseníku. Vstup do objektu je bezbariérový a dva pokoje jsou upraveny pro handi­capované hosty.

Hotel Bezruč Stravování : V budově se nachází jídelna s nabídkou domácí i mezinárodní kuchyně a možností volby dietní a vegetariánské stravy. Celková kapacita jídelny je pro 48 osob.

Hotelové služby : Hostům je k dispozici výtah, jídelna a recepce s nepřetržitým provo­zem. Praní a žehlení, směnárna, informační služba, úschovna cenných předmětů, Internetové připojení k dispozici. Kosmetické a masážní studio, pedikůra, holič - kadeřník. Parkoviště se nachází 30 m od hotelu před hotelem Jan Ripper.

Lázeňský léčebný dům Bezruč : Přímo v budově je lékař, ošetřovna a inhalace. Zbývající procedury poskytují v lázeňském domě Balneotherapie, vzdáleném cca. 150 m od Bezruče a nebo na vodoléčbách v lázeňském domu Priessnitz vzdáleném 200 m.

Priessnitzovy léčebné lázně a.s. leží na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m. Areál lázní je citlivě zasazený do krajiny a tvoří dominantu širokého okolí. Lázně mají mimořádně příznivé klimatické podmínky a umožňují léčit hosty v kterémkoliv ročním období. Zdejší mikroklima je vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, kožní onemocnění, nervové soustavy a vegetativního nervstva, poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí. V současné hektické době jsou Priessnitzovy lázně skutečnou oázou klidu a relaxace a nabízí určitou formu prevence proti možným chorobám.

Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - Služba na recepci je 24 hodinHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - disponuje restauracíHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč -  kadeřnictví - holičství Hotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč -  je k dispozici připojení na internetHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - přijímá kreditní karty VISAHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - přijímá kreditní karty JCBHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - tenis -poblíž hoteluHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jeseník-Lázně Lázeňský léčebný dům Bezruč - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Lázeňský léčebný dům Bezruč, Priessnitzova 12/299
Jeseník-Lázně 79003 Česká Republika
Hotel-Jesenik-Bezruc@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel Lázeňský léčebný dům Bezruč ubytování Jeseník-Lázně Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: